Bezpłatna wycena!

Napisz jakiej strony potrzebujesz, otrzymasz indywidualną ofertę. Bez zobowiązań!
Wizytówki do każdego zrealizowanego zamówienia — GRATIS!

Projektowanie stron internetowych

HTML5 Każdy biznes potrzebuje obecności w Internecie. Od eleganckiej wizytówki, przez witryny informacyjne i sklepy on-line, aż po zaawansowane serwisy — na wszystkie te potrzeby trafnie odpowiada laboratorium CROPECK.

Dzięki zastosowaniu najnowszych standardów – jak HTML5, CSS3 – oraz uznanych praktyk — m.in. elastyczny layout dostosowujący się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany — możesz dotrzeć do najszerszego grona odbiorców.

Napisz lub zadzwoń już dziś, sprawdź całkowicie bez zobowiązań, co CROPECK może zaoferować Twojej firmie.

Wczytuję…

Slavo Content Management System

Zarządzaj swoją witryną samodzielnie. Aktualizuj strony od ręki z systemem Slavo CMS.

Aplikacje webowe

laboratorium [ˌlabɔraˈtɔrʲjũm] — wyposażone w specjalistyczny sprzęt pomieszczenie przeznaczone do przeprowadzania eksperymentów, analiz lub nadzorowania procesów

CROPECK to internetowe laboratorium, w którym powstało wiele innowacyjnych rozwiązań. Spod naszych klawiatur w internetowy ether wydostały się nie tylko narzędzia uniwersalne, jak biletowy system zgłoszeń dla obsługi klienta, czy platforma sprzedaży on-line, ale także rozwiązania uszyte na miarę, w tym pakiet aplikacji do zarządzania hotelem i restauracją.

Wybrane projekty

Wakac.je we Włoszech

Portal rezerwacji hotelowych www.wakac.je wykonany na zlecenie międzynarodowego pośrednika turystycznego — Leika Travel.

Zadanie laboratorium CROPECK w tym projekcie polegało na zbudowaniu kompletnej platformy informatycznej, w której skład wchodzą m.in. serwis internetowy, zautomatyzowany system rezerwacji i obsługi zamówień, oraz kompleksowe oprogramowanie back-end.

Dzięki zautomatyzowaniu procesu rezerwacji i relacji B2B, rola back office'u Leika Travel ogranicza się do podejmowania decyzji. Oszczędzając czas potrzebny na korespondencję z kontrahentami, biuro może poświęcić go turystom — bez zwiększania kosztów.